Firmamız her türlü metal ürünlerine polisaj işlemi uygulamaktadır.

 

  •  info@kardeslerpolisaj.com   0212 671 79 36 

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ


Firmamız her türlü metal ürünlerine polisaj işlemi uygulamaktadır. 

Başlıca Hizmetlerimiz;

PASLANMAZ POLİSAJ

ALÜMİNYUM POLİSAJ

SARI POLİSAJ

POLİSAJ SATİNAJ

PASLANMAZ İMALAT

BORU-PROFİL-KUTU POLİSAJ İŞLEMİ
 

Firmamız, 10 yıllık birikimi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerine en hızlı ve etkili çözümleri sunmaktadır.

Tüm müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına yanıt veren ürün ve hizmetler ile daha kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.


 

Misyonumuz;

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki beklenti ve ihtiyaçların tam karşılığı olan kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, gelişen teknoloji ve yenilikleri bünyesine alan kaliteli ve verimli bir firma olma misyonuna sahiptir. 
 

Vizyonumuz;

Şirket politikası ve deneyimlerimizden aldığımız güçle, sektörde elde ettiğimiz konumumuzu, sektördeki değişim ve gelişimlere de uyum sağlayarak en üst seviyeye çıkarmaktır. 

 

POLİSAJ İŞLEMLERİ UZMANINIZ / KARDEŞLER POLİSAJ 
 

   Etiket bulutu

Kardeşler Polisaj, ikitelli polisaj , polisaj, ikitelli polisaj firmaları, paslanmaz polisaj, aliminyum polisaj, sarı polisaj, polisaj satina, paslanmaz imalat,Kardeşler Polisaj - Kardeşler Polisaj, ikitelli polisaj , başakşehir polisaj, ikitelli polisaj firmaları, paslanmaz polisaj, aliminyum polisaj, sarı polisaj, polisaj satina, paslanmaz imalat, sanitaj, polisaj, ikitelli polisaj, polisaj firmaları, polisaj işlemleri, parlatma işlemleri, 

 

 

 
  • Adres: İOSB Demirciler Sanayi Sitesi D2 Blok
    No:291  İkitelli / Başakşehir / İstanbul
  • Tel: 0 212 671 79 36
  • Gsm: 0 536 865 56 89
  • Email: info@kardeslerpolisaj.com

 
Copyright © 2016 - Tüm Hakları Saklıdır.